BIURO SPRZEDAŻY: 06-500 Mława, ul. Joachima Lelewela 13    tel. 792 155 555, 517 515 544, e-mail: gbd@wp.pl

OSIEDLE "PANORAMA” to inwestycja w Mławie przy ulicy Podmiejskiej (przy wiadukcie szreńskim)

  • osiedle będzie się składało z 8 kameralnych budynków,
  • 20 lokali w każdym budynku,
  • windy,
  • 4 kondygnacje.

W ofercie znajdują się lokale o różnym metrażu oraz różnej ilości pokoi oraz pomieszczeń. Mieszkania będą posiadały balkony. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano również miejsca parkingowe na zewnątrz budynku oraz w garażu podziemnym.
Inwestycja będzie w pełni monitorowana poprzez zastosowanie kamer zewnętrznych, zaś w lokalach zostaną zainstalowane domofony w celu zapewnienia przyszłym mieszkańcom jak największego bezpieczeństwa. Komunikację pomiędzy piętrami zapewnią nowoczesne cichobieżne windy.

LOKALIZACJA INWESTYCJI

OSIEDLE "PANORAMA" położona jest w cichej, spokojnej części Mławy z widokiem na panoramą miasta. W niedalekiej przyszłości w odległości ok. 300 metrów od osiedla "PANORAMA" powstanie zintegrowany dworzec PKP - PKS oraz galeria handlowa ze znanymi sklepami, multikinem i restauracjami.

DAJEMY WYBÓR

Wiemy, ze dla naszych Klientów bardzo ważna jest możliwość samodzielnego dopasowania mieszkania do swojej wizji i wymagań. Dlatego nasze  projekty zawsze zakładają możliwość zmian technicznych.

DBAMY O RELACJE

Cenimy kontakt i rozmowę z naszymi Klientami. Zapewniamy pomoc i doradztwo na każdym etapie inwestycji, dopasowując jednocześnie formę kontaktu do indywidualnych potrzeb.
Inwestycja ta stanowi niewątpliwie atrakcyjną ofertę na rynku deweloperskim w Mławie, tym bardziej, że w grę wchodzi nowoczesne budownictwo z funkcjonalnymi mieszkaniami.

* - powyższe informacje i wizualizacje, są materiałami poglądowymi i mogą ulec niewielkim zmianom.

Back to top

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy o opuszczenie strony.