OSIEDLE "MAGNOLIA” to inwestycja z zabudową mieszkaniową, wielorodzinną z usługami i handlem, realizowana w Działdowie przy ul. Leśnej. Budynek składać się będzie z 4 kondygnacji naziemnych i 1 kondygnacji podziemnej, na której zaprojektowano hale garażową wraz z komórkami lokatorskimi.  W skład budynku wchodzą:

  • 30 lokale mieszkaniowe o powierzchni od 32 do 76 mkw,
  • 6 lokali usługowo - handlowych o powierzchni od 45 do 108 mkw,
  • 30 komórki lokatorskie,
  • 30 miejsc postojowych w garażu podziemnym,
  • windy,
  • 4 kondygnacje.

W ofercie znajdują się lokale o różnym metrażu oraz różnej ilości pokoi oraz pomieszczeń. Mieszkania będą posiadały balkony. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano również miejsca parkingowe na zewnątrz budynku oraz w garażu podziemnym.
Inwestycja będzie w pełni monitorowana poprzez zastosowanie kamer zewnętrznych, zaś w lokalach zostaną zainstalowane domofony w celu zapewnienia przyszłym mieszkańcom jak największego bezpieczeństwa. Komunikację pomiędzy piętrami zapewnią nowoczesne cichobieżne windy.

LOKALIZACJA INWESTYCJI

OSIEDLE "MAGNOLIA” to inwestycja  w dobrze zagospodarowanej części Działdowa, w bezpośrednim sąsiedztwie alejek spacerowych, stadionu miejskiego, szkół i przedszkoli oraz placówki służby zdrowia, apteki i sklepów. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli łatwy i szybki dostęp do najbardziej potrzebnych dóbr i usług.

DAJEMY WYBÓR

Wiemy, ze dla naszych Klientów bardzo ważna jest możliwość samodzielnego dopasowania mieszkania do swojej wizji i wymagań. Dlatego nasze  projekty zawsze zakładają możliwość zmian technicznych.

DBAMY O RELACJE

Cenimy kontakt i rozmowę z naszymi Klientami. Zapewniamy pomoc i doradztwo na każdym etapie inwestycji, dopasowując jednocześnie formę kontaktu do indywidualnych potrzeb.
Inwestycja ta stanowi niewątpliwie atrakcyjną ofertę na rynku deweloperskim w Działdowie, tym bardziej, że w grę wchodzi nowoczesne budownictwo z funkcjonalnymi mieszkaniami.